Adresa tábora

Letní tábor BOURÁCI

 

Rekreační středisko 

StarLine Hrachov

č.ev. 45, 264 01 

Dublovice - Chramosty

Najdete nás

Úvod

Vítáme všechny návštěvníky na našich nových internetových stránkách letního dětského tábora v Hrachově. Po našem úspěšném působení v minulých letech na táborech v Kletečné jsme se rozhodli uspořádat další ročník Bouráckého tábora, a to v termínu 14. 7. do 28. 7. 2023.

 

Tábor se bude konat v nové lokalitě rekreačního zařízení Hrachov 45 poblíž obce Hrachov, v krásném prostředí uprostřed lesů, nedaleko města Sedlčany, v blízkosti vodní přehrady Slapy. Ubytování je pro všechny děti zajištěno v dřevěných srubech a bungalovech s možností sprchování každý den v oddělených sprchách. Našeho tábora se mohou zúčastnit děti od 6-17 let. Po příjezdu do tábora budou děti rozděleny do oddílů s možností ubytování na stejných pokojích např. se svými kamarády. Strava je pro děti zajištěna 6x denně (+ celodenní pitný režim), v hlavní budově s jídelnou o kapacitě 100 míst s další možností nákupu cukrovinek a nápojů v denním bufetu. Celý ubytovací areál tábora se nachází mimo povodňovou zónu. V okolí střediska je mnoho zajímavých míst na výlety s dalšími možnostmi ke vhodnému a bezpečnému koupání.
 
Doprava na tábor je zajištěna táborovými autobusy  se zastávkami v Praze, Kladně a Rakovníku.

Námětem letošní celotáborové hry bude téma král a císař Karel IV. a jeho doba, což je téma, které nabízí spoustu variací a možností a kdo jen trochu zná Bourácký tábor, tak ví, že si téma zase uzpůsobíme sami sobě. Samozřejmě nebudou chybět bájní rytíři starověku, ale ti novodobí, bude to opět pouť nelehká a cestou bude na táborníky čekat spousta překážek, které se budeme pokoušet společně zdolat. Téma nabízí širokou škálu možností a her, pro děti je připraven pestrý program, který budeme v průběhu tábora každý den zveřejňovat na těchto internetových stránkách. Naším cílem je, aby se Vaše dítě na táboře nikdy nenudilo.

O Vaše děti se bude starat kolektiv vedoucích s dlohodobou praxí v péči o děti. Pro tento účel jsme založili spolek Bouráci z.s., který je neziskovou organizací sdružující všechny vedoucí, jež se účastní tábora.
 
Na shledanou na našem táboře se s Vámi těší kolektiv vedoucích.